o nas

Nasza firma od 1994 roku intensywnie wspiera rozwój sektora przemysłu spożywczego o w Polsce poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii produkcji, często łączących „rzemiosło” z nowoczesnymi technologiami produkcyjnymi.

Rynek spożywczy na Całym Świecie, także w Polsce rozwija się bardzo intensywnie, zmieniają się trendy żywieniowe ludzi, występuje globalna migracja społeczeństw i mieszanie się różnych kultur. Stawia to bardzo wysokie wymagania wobec producentów żywności, którzy muszą nadążać jak i sprostać nowym wyzwaniom płynącym z rynku.

Inwestując z nami, nasi klienci otwierają sobie drzwi do olbrzymiego know-how, posiadanego przez nas a czerpanego również od naszych zagranicznych dostawców, wiedzy technologicznej i wiedzy technicznej związanej z produkcją spożywczą. My podążamy za trendem, pora byś się do nas przyłączył.

misja

Naszą misją jest wdrażanie w polski przemysł spożywczy najnowocześniejszych światowych technologii produkcji, świadczenie usług i sprzedaż maszyn najwyższej jakości oraz oferowanie wysokiej jakości osprzętu i materiałów eksploatacyjnych a także pełnienie funkcji doradczej w zakresie inwestycji dla potencjalnych inwestorów.

Pomagamy naszym klientom dokonywać opłacalnych inwestycji mających na celu poprawę jakości wyrobów, wydajności i opłacalności produkcji, zwiększenie konkurencyjności.

Umożliwiamy dostęp do najnowszych technologii na świecie i przystosowujemy je do polskich warunków.
Oferujemy maszyny najwyższej jakości, zgodne z normami, prawem, bezpieczne, funkcjonalne, ergonomiczne, energooszczędne i higieniczne.

Nasi pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i ciągle doskonalone umiejętności, aby móc sprostać wszystkim wymaganiom oraz znać najnowsze trendy i osiągnięcia techniczne.

Zarówno Serwisanci, Przedstawiciele Regionalni jak i Menedżerowie są do dyspozycji naszych klientów niemal w każdej chwili.

Współpraca z nami to najwyższa jakość maszyn, pewność trafnej inwestycji, bezpieczeństwo gwarancji i profesjonalność obsługi.

nowoczesna technika piekarnicza i spożywcza

HERT Sp. z o. o. Sp. k.
ul. Odlewnicza 4A
03-231 Warszawa
tel. +48 22 59 40 500
fax +48 22 59 40 526
biuro@hert.pl
NIP: 5240018433
KRS: 0000320210

media: